Jak to funguje? Jednoduše!

  • Registrace a zveřejnění nabídky je zdarma, úhrada služby probíhá výhradně dle obecných pravidel mezi poskytovatelem a objednatelem, nenárokujeme si žádnou provizi.
  • Kdo chce nabídnout službu, jednoduše se zaregistruje do systému a vyplní kontaktní údaje.
  • Ten, kdo službu poptává, vyhledá v menu druh služby, podle mapy najde nejbližšího poskytovatele, vyhledá kontakt a dohodne si službu přímo (telefonem nebo emailem).
  • Ať již půjde o kapající kohoutek, objednávku jídla, porouchané auto nebo třeba pomoc s instalací softwaru, vždy si pomůžete vzájemně. A o to jde!
  • Osobní údaje vložené do systému slouží výhradně ku prospěchu pomáhajících si stran a jsou uchovávány v souladu s GDPR. Více zde...
  • Provozovatelem tohoto portálu je reklamní a marketingová agentura DORLAND. Rádi všem živnostníkům a řemeslníkům pomůžeme i s marketingem. Neváhejte a kontaktujte nás. Vidět a slyšet musíte být i dnes.

O nás

Jsme ryze česká reklamní a marketingová agentura DORLAND a klientům poskytujeme své služby už více jak čtvrt století.

V této nelehké době jsme se rozhodli pomáhat, jak umíme. A to, co umíme, je spojovat lidi. V tomto případě lidi, kteří potřebují pomoc s těmi, kteří ji nabízejí. A pokud těm, co pomoc potřebují umožníme tu pomoc vyhledat, tak tím pomůžeme i pomáhajícímu. Zní to možná složitě, ale je to vlastně jednoduché. Pomáhejte pomocí!

Jste živnostník, nebo řemeslník? Nevíte si s něčím rady? Nebo dokonce uvažujete o vlastní reklamě? Tak nás kontaktujte. I my bychom rádi pomohli, aby byla Vaše práce vidět a lidé se o ní dozvěděli víc. Přejeme hodně zdraví a sil! Společně to zvládneme! Tým reklamní a marketingové agentury DORLAND.

Kontakt: info@stalezijeme.cz

 

 

GDPR / Orchrana osobních údajů